همکاری مشترک نوار و ذره‌بین

0 791

در ادامه کمپین های تجاری مشترک ذره بین با استارتاپ های ایرانی، اینبار ذره بین با هدف حمایت از مطالعه و کتابخوانی اقدام به اجرای یک کمپین مشترک با نوار کرده است که کد تخفیف مربوط به این کمپین  بالاترین کد تخفیف نوار و همچنین بالاترین کد تخفیف کتاب است که از شما دعوت میکنیم با مطالعه ادامه این مطلب، بهترین استفاده را از این کد تخفیف کتاب داشته باشید.

ذره‌بین چیست؟

ذره‌بین یک «جویش‌گر-مرورگر» است که تجربه‌ای متفاوت در وبگردی را برای کاربران رقم می‌زند. هدف اصلی در ذره‌بین تسهیل دسترسی به خدمات و سرویس‌ها و اطلاعات دنیای وب است که با بهره‌گیری از سفرهای مشتری و تکنولوژی‌های متفاوت، وبگردی در اینترنت را بهبود می‌بخشد. علاوه بر این، ذره‌بین در قالب احراز هویت یکپارچه همراه با مزیت‌های ترافیکی (رایگان در قالب بسته اینترنت ذره‌بین و اینترنت نیم‌بها)، با بهره‌گیری ترکیبی از فناوری فراجستجوگر – metasearch engine (google, bing, …) – و همچنین موتور جست‌و‌جوهای موضوعی، نتایج جستجو را در تب‌های مختلف همه، تصویر، ویدئو، بازار، فیلم و سریال، آوا و خبر به کاربر نمایش می‌دهد.

شما با نصب اپلیکیشن وبگرد ذره‌بین و کلیک بر روی بنر مربوط به کمپین نوار می توانید از تخفیف‌های ویژه این همکاری مشترک استفاده کنید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.