قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / اخبار / بادکنک‌ها در آسمان آبی رها شدند تا دیگر دردی نباشد
کودکان پروانه ایی و نوار

بادکنک‌ها در آسمان آبی رها شدند تا دیگر دردی نباشد

کودکان پروانه ایی در روز جهانی بادکنک

روز جهانی بادکنک برای همه، از بچه‌ها و نوجوان‌ها گرفته تا مادرها و پدرها و حتی مادربزرگ‌ها و پدربزرگ‌ها می‌تواند امیدبخش و پرهیجان باشد. اما کودکان پروانه‌ای شاید نتوانند به سبک و سیاق بقیه آدم‌ها این روز را جشن بگیرند.

امسال همزمان با روز جهانی بادکنک، نوار تصمیم به برگزاری کمپینی مخصوص به کودکان پروانه‌ای گرفت. این کمپین با همراهی موسسه حامی کودکان پروانه‌ای و نوار در تاریخ ۲۷ دی ۱۳۹۶ برگزار شد و پروانه‌ها گرد هم آمدند. کودکانی که گاه برای خروج از خانه با مشکل مواجهند، در شهر کتاب فرشته لحظاتی شاد را سپری کردند.

کودکان پروانه ایی و نوار

در این کمپین، نوار با همکاری موسسه ای‌بی برای کودکان قلب پروانه‌ای اجرای شعر و موسیقی ترتیب داد و آنها را با کشیدن نقاشی و اجرای پانتومیم سرگرم کرد. بچه‌های تحت حمایت موسسه ای‌بی در کنار مسئولان برگزاری این کمپین که از اعضای نوار و موسسه ای‌بی بودند بادکنک‌هایی را به امید جهانی بدون کودکان بیمار به آسمان فرستادندو دست آخر با هدایایی به پاس حضورشان در این دورهمی لذت‌بخش راهی خانه شدند.

نوار در این میان و در کنار هم‌قدمی با کودکان پروانه‌ای بر آن بود تا شاید لحظاتی از درد آنان بکاهد و شادی را بیش از پیش به آنان هدیه دهد. یادمان نرود دیدار و همدردی گاهی از هر کمکی ارزشمندتر است.

کودکان پروانه ایی و نوار

Powered by themekiller.com