کتاب صوتی چهار میثاق اثر دون میگوئل روئیز

0 8

سال ها پیش مردی در آلمان با استفاده از کلام، همه مردم یک کشور را که از باهوش ترین اقوام بودند، آلت دست قرار داد. و آن ها را تنها با قدرت کلام خویش به سوی جنگی جهانی سوق داد و دیگران را متقاعد کرد تا هولناک ترین اعمال خشونت بار را انجام دهد. او ترس مردم را با کلام تقویت کرد، و مانند انفجاری بزرگ، جنگ و کشتار سراسر جهان را فرا گرفت. در همه جای دنیا انسان ها انسان های دیگر را نابود کردند، چون از یکدیگر می ترسیدند. کلام هیتلر که مبتنی بر باورها و میثاق های ترس آور بود، تا قرن های متمادی در خاطر بشر خواهد ماند. درباره ی کتاب ” چهار میثاق ” نوشته ی دون میگوئل روئیز که  از سرخپوستان آمریکای مرکزی است. وی اندیشه های خود را در قالب چهار میثاق نوشت و بر این باور است که انسان هرگز نباید شکست های زندگی اش را مورد قضاوت قرار دهد. پس عمل به این چهار میثاق تغییرات شگفت انگیزی را موجب می شود.

این چهار میثاق عبارتند از:

۱٫ با کلام خود گناه نکنید

۲٫ هیچ چیز را به خود نگیرید

۳٫ تصورات باطل نکنید

۴٫ همیشه بیشترین تلاشتان را بکنید

دون میگوئل روئیز پس از نوشتن این کتاب موفق به دریافت نشان نیروی هوایی ایالت متحده شد که چهار میثاق روی آن حک شده بود. و هم چنین او به عنوان چهره ی ماندگار کشور مکزیک معرفی شده است. کتاب چهار میثاق برای هشت سال متوالی، در لیست پر فروش ترین کتاب های نیویورک تایمز قرار گرفته است.

 

کتاب صوتی “چهار میثاق” که مبتنی بر اندیشه های دون میگوئل روئیز و انتقال معرفت درونی تولتک هاست را می توانید از سایت نوار دانلود کنید. این کتاب توسط نشر ذهن آویز به چاپ رسید و  توسط موسسه ی نوین کتاب گویا، صوتی شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.