همه‌چیز درباره اشتراک نوار

معرفی انواع اشتراک نوار و جزئیات آن

1 4,463

اگر از مخاطبان و طرفداران پروپاقرص کتاب‌های صوتی هستید، باید بدانید که نوار به‌عنوان ناشر تخصصی کتاب صوتی، برای ارائه‌ی بهترین کیفیت و دسترسی کامل به همه عناوین و محصولات، طرح اشتراک خود را به‌عنوان یک سرویس ویژه، در اختیار مخاطبان و علاقه‌مندان به کتاب و محتوای صوتی قرار داده است. در ادامه، به‌طور خلاصه شما را با طرح‌های اشتراک نوار آشنا خواهیم کرد.

چرا اشتراک نوار را به شما پیشنهاد می‌کنیم؟

اشتراک نوار یک سرویس مقرون به صرفه برای تمامی محصولات صوتی موجود در سایت و اپ است. خرید اشتراک نوار موجب می‌شود که در پرداخت‌های خود صرفه‌جویی کنید و از طرفی به‌راحتی و در برخی از موارد به‌طور رایگان به محصولات صوتی موجود در سایت و اپلیکیشن نوار مثل کتاب صوتی، کپسول‌ (خلاصه‌ی بهترین کتاب‌های غیرداستانی روز دنیا) و سریال‌های صوتی دسترسی داشته باشید. شما متناسب با اشتراکی که خریده‌اید، می‌توانید تعدادی کتاب صوتی با هر قیمتی را رایگان دریافت کنید. به‌طور خلاصه، با خرید اشتراک نوار در بزرگ‌ترین‌ کتابخانه صوتی ایران می‌توانید از خدمات صوتی زیر بهره‌مند شوید:

  • دریافت رایگان کتاب‌‌های صوتی: شما می‌توانید با توجه به طرح اشتراکی که انتخاب می‌کنید، کتاب‌های صوتی را با هر قیمتی، رایگان دریافت کنید. به‌عنوان مثال شما با خرید یک اشتراک یک ساله، می‌توانید ۱۲ کتاب صوتی را کاملا رایگان دریافت و به کتابخانه‌ی خود اضافه کنید.
  • هر ماه ۱۰۰ کپسول گوش کنید: کپسول‌ها به‌عنوان محصول صوتی اختصاصی نوار، خلاصه‌ی بهترین نکات کتاب‌های صوتی غیرداستانی هستند که به‌طور میانگین در ۳۰ دقیقه، چکیده و بهترین نکات کتاب را در اختیار شما قرار می‌دهند. با دریافت طرح اشتراک، شما می‌توانید هر ماه ۱۰۰ کپسول را به کتابخانه‌ی خود اضافه کنید. به عنوان مثال، با خرید اشتراک سه ماهه می‌توانید هر ماه ۱۰۰ کپسول و در مجموع به ۳۰۰ کپسول گوش کنید.
  • سریال‌ صوتی؛ سینما در گوش‌های شما: سریال‌های صوتی، محصولات ویژه‌ای هستند که قطعا از شنیدن آن‌ها لذت خواهید برد. در واقع سریال صوتی، اجرای صوتی بهترین نمایشنامه‌ها و کتاب‌ها هستند که با کمک تکنیک‌های صدا، می‌توانند داستان را در ذهن به نمایش بگذارند. مشترکین می‌توانند به تمامی سریال‌های صوتی به‌صورت رایگان دسترسی داشته باشند.
  • تخفیف بیشتر برای کتاب‌های بیشتر: در صورتی که سهمیه‌ی کتاب‌های رایگان طرح اشتراک شما تمام شود، شما با توجه به طرح اشتراکی که دریافت می‌کنید، از تخفیف ویژه برای خرید‌های بعدی بهره‌مند خواهید شد. به عنوان مثال با خرید اشتراک شش ماهه، در صورتی که سهمیه‌ی شش کتاب صوتی رایگان خود را استفاده کرده باشید، برای خرید‌های بعدی همیشه ۱۰ درصد تخفیف خواهید داشت.

نوار چند نوع طرح اشتراک دارد؟

چطور باید طرح اشتراک بخریم؟

به‌راحتی! کافی است از طریق آدرس https://www.navaar.ir/subscription وارد صفحه‌ی اشتراک شوید و طرح اشتراک خود را انتخاب و تهیه کنید. فقط توجه داشته باشید که برای خرید اشتراک، حتما وارد حساب کاربری خود شده باشید.

برای دریافت اشتراک روی این لینک کلیک کنید.

1 نظر
  1. امیر می گوید

    سلام
    چرا دیگه اشتراک ندارید؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.